Her yıl yurtdışından ve şehirdışından gelen misafirleriniz için binlerce euro konaklama bütçesi ayırıyor, bunu iş ilişkilerinize bir yatırım olarak görüyorsunuz. InnoviaSuites'de bu yatırımınız rakamsal sonuçlarla gerçeğe dönüşüyor…

InnoviaSuites’de satın alacağınız her bir dönem ile hem misafirlerinizin otel konforunda konaklamasını sağlar hem de tapu değeri sürekli artan ve amortisman gideri olarak vergiden düşebileceğiniz bir yatırım aracının sahibi olursunuz.

InnoviaSuites’de Euro değerinden bir dönem satın aldığınızda şirketiniz var oldukça her yıl için 15 gün kullanabileceğiniz dönem tapusunun ve her yıl %6‘lık kira garantili bir yatırım aracına aynı anda sahip olursunuz. İster günlük ister bloklar halinde kullanabileceğiniz dönem günleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanız yeterli. InnoviaSuites’den satın aldığınız dönemi, günlük genel gider maliyeti haricinde herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Başta İstanbul yaygınlaşan InnoviaSuites zincirinde; sahip olduğunuz tapunun lokasyonundan bağımsız olmak, tüm işletmelerde konaklama hakkında sahip olursunuz.